Hakkımızda Ayın Teması Projelerimiz ağlıklı Haberler EDAKTÜEL İletişim

  Projelerimiz
   Altın Havan Ödülü

Altın Havan 2013 Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Eczacı Dergisi'nin ilaç ve eczacılık sektörünün birbirini tamamlayan tüm birimlerinin çalışmalarını ve hizmetlerini değerlendirmek, yetkinliklerini belgeleyerek çalışmalarına güç katmak ve yetiştirmekte olan kuşakları özendirmek amacıyla verdiği "Eczacı Dergisi 2013 Yılı İlaç ve Eczacılık Sektörü Başarı Ödülleri"nin dördüncüsünü almaya değer görülen kişi ve kuruluşlar belli oldu.

EDAK, "EDAK Rafı Projesi" ile Altın Havan Jüri Üyeleri tarafından 2013 yılı "Dağıtım Kanalı Ödülü"ne layık görüldü.

8 Kasım 2013 Cuma günü Sheraton Otel Maslak'ta yapılacak olan ödül Töreni ile sahiplerine verilecek. Buna göre EDAK; EDAK Rafı Projesi ile 3. Kez Altın Havan Ödülünü almaya hak kazandı. Daha önce sosyal sorumluluk alanındaki başarıları ile bu ödüle iki kez layık görülen EDAK,1. Kumbara kampanyası ile İzmir'deki Dr. Behçet Uz çocuk hastanesinin Onkoloji servisinin yenilenmesine katkı sağladı. Ve "Oyuncak toplama" kampanyası ile toplanan 5000 oyuncak ile hasta çocuklarımız moral ve sevgi katarak yüzlerini güldürdü.

Günümüzde ürünlere ulaşım kolaylaştıkça eczacının sağlık danışmanı rolünün giderek önem kazanması ile her türlü sağlık, bakım ve danışmanlık hizmetinin eczanelerden sağlanması gerekliliği kaçınılmaz bir gerçek haline geldi.

Nihayet geçtiğimiz sene Kasım ayında İstanbul Haliç Kongre Merkezinde firmalara yapılan "EDAK Rafı" tanıtım toplantısının ardından 2013 yılı başında uygulanmaya başlanan proje ile bu ödüle layık görülen EDAK, 200'i aşkın eczaneye EDAK Rafı'nı yerleştirdi. EDAK, EDAK Rafı ile eczanelerimizin son tüketici tarafından tercih edilen eczane olmasına yönelik çalışmalarına devam ediyor.

geri  
 
EDAKOM Yazılım Bilgisayar Ltd. Şti.