Hakkımızda Ayın Teması Projelerimiz ağlıklı Haberler EDAKTÜEL İletişim

   Hakkımızda


EDAK Türkiye'nin en büyük eczacı kooperatifidir ve ortağı olan eczacıları aracılığı ile toplumun sağlığı ve yaşam kalitesini arttırmayı kendine öncelikli amaç olarak belirlemiştir. Günümüzde ürünlere ulaşım kolaylaştıkça eczacının sağlık danışmanı rolünün giderek önem kazanması ile her türlü sağlık, bakım ve danışmanlık hizmetinin eczanelerden sağlanması gerekliliği kaçınılmaz bir gerçektir. İşte bu yüzden EDAK, son tüketiciye ulaşmayı amaçlayarak, nitelikli bilgi ve danışmanlık merkezi olan eczanelerde EDAK Rafı ile yerini almıştır.

EDAK Rafı'nın bulunduğu 200'ü aşkın eczanede ürünler ve ihtiyaçlarınız hakkında iyi bilgilendirilir, faydalı tavsiyeler alır, ihtiyacınız olan ürünlere avantajlı şartlarda ulaşır, kısacası iyi bakılırsınız... İyi bilgilendirilirsiniz, çünkü sürekli gelişimini önemini bilen eczacınız sağlığınız ve kişisel bakımınızla ilgili en nitelikli bilgi birikimi ve donanıma sahiptir.

Faydalı tavsiyeler alırsınız, çünkü eczaneniz sadece birer reçeteli ilaçlarınızı alacağınız bir yer değil, aynı zamanda koruyucu sağlık hizmetleri ve bakım önerilerini alabileceğiniz, sağlığınız ve bakımınızla ilgili her türlü ihtiyacınıza cevap bulabileceğiniz, size en yakın sağlık merkezidir.

Ürünlere avantajlı şartlarda ulaşırsınız, çünkü eczacınız mevsimsel ve dönemsel olarak en sık görülen sağlık sorunları ve bakım ihtiyaçlarını öngörür ve sizin için en avantajlı şartlarda temin eder.

Kısacası,

 
EDAKOM Yazılım Bilgisayar Ltd. Şti.